Urządzenie własnych czterech kątów to duże wyzwanie. To sztuka złożenia wielu elementów w jedną, spójną całość. Skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, zmysłu dekoratorskiego, pełnego zaangażowania i czasu. Marzysz o pięknej, a przy tym funkcjonalnej aranżacji? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego architekta wnętrz! Przedstawiamy korzyści wynikające ze współpracy z takim specjalistą.

Otrzymasz projekt szyty na miarę swoich oczekiwań

Nie ma uniwersalnych rozwiązań w architekturze wnętrz. Każdy jest inny i wymaga czegoś innego od swojego lokum. Inaczej będzie wyglądać mieszkanie singla, który nie planuje powiększenia rodziny, a inaczej małżeństwa z trójką dzieci. 

Architekt wnętrz na bieżąco śledzi trendy w aranżacji mieszkań, uczestniczy w branżowych konferencjach, targach i wystawach, na których poszerza swoją wiedzę. Dzięki temu potrafi dopasować projekt do preferencji konkretnego klienta. Wykorzystując swoją wiedzę, kreatywność i doświadczenie, jest w stanie realizować zlecenia szyte na miarę oczekiwań najbardziej wymagających osób.

Zyskasz funkcjonalną przestrzeń mieszkalną

Przygotowanie kompleksowego projektu wnętrza to złożony proces. To nie tylko dobór mebli, kolorów i faktur. To także poszukiwanie rozwiązań, które sprawią, że wnętrza będą estetyczne, stylowe, a przy tym funkcjonalne i ergonomiczne. Zatrudniając projektanta, masz pewność, że projekt będzie dopięty na ostatni guzik. Architekt zadba o: 

  • przemyślany rozkład sprzętów kuchennych i armatury łazienkowej,
  • doskonałe doświetlenie kluczowych miejsc,
  • odpowiednie rozmieszczenie gniazdek, włączników światła i podłączeń hydraulicznych.

Zaoszczędzisz czas i… pieniądze

Współpraca z projektantem wnętrz pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który musiałbyś poświęcić na przygotowanie projektu, wybór mebli, sprzętów i dodatków oraz na inne czynności związane z kompleksową aranżacją przestrzeni mieszkalnej. Profesjonalny architekt zadba o każdy szczegół. Powierzając zaprojektowanie i wykończenie domu/mieszkania specjaliście, nie tylko zyskasz piękne, dopasowane do swoich potrzeb wnętrze, ale także unikniesz niepotrzebnego stresu.

Wbrew pozorom współpraca z projektantem może wiązać się ze sporą oszczędnością pieniędzy. Faktem jest, że usługi architekta kosztują, jednak tak samo jest w przypadku innych specjalistów, których należy zatrudnić przy aranżacji wnętrz. Jednak koszty współpracy z architektem i realizacja przygotowanego przez niego projektu ostatecznie i tak mogą okazać się znacznie niższe niż koszty samodzielnego przygotowania aranżacji. Profesjonalny projektant wie, jak dopasować projekt do budżetu założonego przez klienta. Architekci doskonale znają rynkowe ceny poszczególnych materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, wiedzą, gdzie kupić dany produkt taniej, nie tracąc przy tym na jakości. Dzięki temu mogą tworzyć fantastyczne aranżacje o wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. 

Architekt wnętrz Gdańsk 

Szukasz architekta wnętrz w Trójmieście? Skorzystaj z pomocy specjalistów z DG Architekci, którzy działają w branży od 2011 roku!  Propozycją firmy jest kompleksowe projektowanie wnętrz, uwzględniające przygotowanie wizualizacji, prace budowlane i wykończeniowe, a także dobór i pomoc w skompletowaniu elementów wyposażenia. Firma łączy innowacyjne rozwiązania technologiczne z najwyższą sztuką aranżacji wnętrz, tworząc spójne, funkcjonalne, a przy tym niesamowicie stylowe aranżacje, szyte na miarę oczekiwań swoich klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here