Akceptujemy następujące sposoby płatności:

  • Przelew na nasze konto
  • Zapłata kurierowi przy odbiorze towaru
  • Płatność kartami Visa i Mastercard oraz systemem szybkich przelewów za pośrednictwem PayU
  • Płatność przez konto Paypal lub kartami Visa i Mastercard za pośrednictwem systemu Paypal

Aby zapłacić kartami płatniczymi Visa lub Mastercard należy po wypełnieniu Państwa danych w formularzu zamówienia wybrać "Zapłać z PayU" lub "Zapłać PayPal", a następnie po przekierowaniu na bezpieczną szyfrowaną stronę płatności oznaczoną jako https:// wprowadzić dane Państwa karty. 

 

W Cosy Cottage podchodzimy bardzo poważnie do kwestii bezpieczeństwa płatności.

Płatności kartami płatniczymi VISA i Mastercard są obsługiwane przez firmy: Paypal lub PayU w zależności od Państwa wyboru. W przypadku wyboru płatności kartą, szybkim przelewem lub przez konto Paypal nastąpi Państwa przekierowanie bezpośrednio na strony naszych partnerów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i szyfrowania danych. Żadne dane podawane podczas dokonywania płatności, w tym dane Państwa karty,  nigdy nie są zapisywane na naszym serwerze. Wszelkie operacje odbywają się tylko i wyłącznie na odpowiednio zabezpieczonych serwerach firm PayU i Paypal. Zapewnia to Państwu bezpieczeństwo danych przekazywanych w celu dokonania zapłaty.

 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa transakcji w systemie PayU

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa transakcji w systemie Paypal

 

Jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą grono zadowolonych klientów i dlatego dokonując u nas zakupów nie muszą się Państwo niczego obawiać. Jeśli otrzymany towar z jakichkolwiek powodów nie spełni Państwa oczekiwań, to zgodnie z naszym regulaminem i przepisami prawa może zostać do nas odesłany do 14 dni bez podawania przyczyny, a należność za niego na pewno szybko do Państwa powróci.